JAK TO FUNGUJE

Frank je digitální investiční poradce, za kterým stojí poradenská společnost Fichtner s.r.o., která dnes pečuje o investice v hodnotě více než 3,45 mld. Kč.

Z 1 990 aktivně řízených fondů, 4 400 nízkonákladových ETF a 45 900 jednotlivých akcií vybere ty nejvhodnější právě pro vás.
A bude při tom postupovat stejně, jako to dnes děláme osobně pouze pro klienty s majetkem nad 15 mil. Kč.

Zjistěte, jaké jsou zásady investování inteligentního investora.

PODÍVEJTE SE NA KURZ
O INVESTOVÁNÍ

Rádi vám ukážeme, jak o investování přemýšlíme my. Chceme, abyste rozumněli tomu,
co se s vašimi penězi může dít. A proto jsme pro vás připravili třídílný kurz, ve kterém vám představíme základní myšlenky, jak se staráme o peníze.

Už za pár minut můžete vědět, do čeho investovat!

VYPLNÍTE INVESTIČNÍ MAPU

10 - 30 minut

Dáte nám zadání. Zeptáme se na vaše cíle, jaký máte aktuálně majetek a kde ho máte uložený, podíváme se na Vaše dluhy a na to, kolik jste schopni na Vaše cíle odkládat každý měsíc. Vše online.

URČÍTE SVŮJ RIZIKOVÝ PROFIL

5 minut

Díky našemu investičnímu simulátoru se můžete podívat, jak by se mohly investice na vašem seznamu vyvíjet v budoucnu a vyberete si variantu, která se vám líbí nejvíce. Doptáme se na pár otázek a je hotovo!

UKÁŽEME VÁM SEZNAM INVESTIC

IHNED, ZDARMA

Online vyhodnotíme vaše osobní zadání a ihned vám zdarma zobrazíme na míru ušitý seznam investic, s kterými je třeba začít právě teď, abyste si splnili své investiční cíle.

Dokud je seznam pouze seznamem, vaše peníze budou stále mrtvé. Pomůžeme vám investice realizovat!

ZALOŽÍTE SI FRANK ÚČET

Založením účtu máte možnost své investice realizovat. Pomůžeme vám s veškerou administrativou potřebnou pro přechod na nové investiční portfolio. Zajistíme možnost realizace u světových investičních platforem jako např. Interactive Brokers.

ZKONZULTUJETE NEJASNOSTI S PROFESIONÁLEM

Ještě než investice budete realizovat, máte možnost všechna naše doporučení konzultovat na dálku s investičním profesionálem. Doporučení ještě může upravit a korigovat dle vašich potřeb či pouze odpovědět na vaše otázky.

Kde ostatní končí, Frank teprve začíná!

PRŮBĚŽNĚ O VÁS PEČUJEME

Máme společné zájmy – Vaši dlouhodou spokojenost a výnos. Cesta ke splnění investičních cílů nemá pouze jeden krok. Trhy i život přináší různé situace, a proto je Frank vždy připraven na ně reagovat. Stojí za ním tým profesionálů, který vše sleduje a doporučení pro Vás kontroluje.

POMÁHÁME ŘÍDIT EMOCE

Jejich kontrola je základem pro naplnění investičního plánu. Teprve jeho naplnění Vás přivede k Vašim investičním cílům, a proto děláme vše pro to, abyste nebyli ohroženi emočním rozhodnutím. Základem je být v obraze – články, webináře i konzultace jsou osvědčeným nástrojem.

SLEDUJEME ALOKACI

Pokud zvládnete kontrolovat své emoce, alokace tvoří 92 % Vašeho investičního úspěchu. Jedná se o systém, který rozděluje Váš finanční majetek mezi základní třídy aktiv – akcie, dluhopisy, hotovost. Alokaci tvoříme na základě Vašich cílů a to z hlediska strategie Wealth Protection – chceme Vašich cílů dosáhnout co nejbezpečnější cestou.

DBÁME NA DIVERZIFIKACI

Nechceme Vaše peníze ohrozit skutečnostmi, kterým můžeme předcházet. Nemáme křišťálovou kouli a neumíme věštit, co se stane. Dáváme tudíž pozor na to, aby Vaše peníze byly správně rozdělené do různých světových regionů, sektorů, měn, ale i do různých správců, apod.

KONTROLUJEME PRODUKTY

Protože je důležité, aby cílové produkty splňovaly požadavky vycházející z výše uvedené alokace a diverzifikace. Produkty musí plnit svoji funkci a musí být bezpečné. A proto pravidelně sledujeme, jestli námi doporučené produkty stále plní kritéria, která požadujeme.

ODPOVÍDÁME NA DOTAZY

Nejasnosti a neznalosti jsou první příčinou emočních rozhodnutí. Je Vám cokoliv nejasné? Narazíte na nový produkt nebo potřebujete názor odborníka na otázky ze světa financí? Jsme tu vždy pro Vás. Na Vaše dotazy Vám odpovídají buď kvalifikovaní poradci nebo dokonce samotní analytici.

PRAVIDELNĚ S VÁMI KOMUNIKUJEME

Z naší zkušenosti víme, že úspěšný investor je takový, který rozumí tomu, co se s jeho penězi děje. Proto pro naše klienty připravujeme každý měsíc webinář o tom, co důležitého se na trhu děje, jaký dopad to může mít na jejich peníze a jak udržet chladnou hlavu.

PŘIPRAVUJEME VÁM VÝPISY PORTFOLIA

Protože chceme být transparentní. Chceme, abyste vždy věděli, jaká je Vaše aktuální alokace i diverzifikace, jaké produkty jste nakoupili a kolik jste investovali. Protože chceme, abyste měli přehled o tom, kde jsou Vaše peníze.


Pusťte se i vy do investování s Frankem.