Zavřít

Potkejme se

I když je Frank naše virtuální alter ego, jsme za ním my, reální lidé.
Vždycky s vámi rádi probereme vaše investice. Na příjmu jsme kdykoliv.
Žádná otázka není špatně. Stačí zvednout telefon nebo napsat e-mail.

 • Vladimír Fichtner

  +420 123 456 789

  Vysvětlí vám principy ochrany bohatství...

Zavřít

Domluvte si konzultaci
a nechte si zdarma
sestavit investiční plán.

Vladímír společně s Honzou, Radkem nebo Lukášem s vámi proberou vaše představy o investicích a finanční nezávislosti. A sestaví pro vás plán, jak investovat, abyste mohli čerpat pasivní příjem. Kdy se vám to hodí?

 • Zajímá nás, kdo jste a kam máte namířeno

  Investiční plán šijeme na míru. Budeme si tedy povídat o vás a vašich představách. A to je vždycky užitečné.

 • 60 minut. Rozdíl mezi investováním naslepo a cíleně

  Za hodinku dáme dohromady všechno, co potřebujeme, abychom pro vás našli správnou cestu. Víc vás nezdržíme.

 • Váš plán hned a online

  Během konzultace zpracujeme váš podrobný investiční plán. Dostanete seznam kroků, jak postupně dojít k vašemu majetku pro pasivní příjem.

 • Nic to nestojí

  Konzultace a plán jsou zdarma. A je jen na vás, jestli se do jeho realizace pustíte. A jestli s Frankem, nebo na vlastní pěst.

Frank otázky.

Dobrý nápad poznáte podle toho, kolik vyvolá otázek. Tady jsou ty nejčastější.

 • Proč lidé Franka používají? Jak jim zlepšuje život?

  Lidé používají Franka, aby za ně hlídal jejich investice. Spoléhají na něj, že jim pomůže zajistit majetek pro pasivní příjem, zatímco se sami můžou zabývat tím, co dělají radši.

  Naši klienti chtějí investovat. Cítí, že není dobré, když jejich peníze jen tak leží ladem a užírá je inflace. Nechtějí se ale pouštět do investic sami a už vůbec se tím vším nechtějí prokousávat několik hodin denně. Mají lepší věci na práci. Proto hledají někoho, s kým se mohou poradit a kdo jim ušetří čas. A čekají, že tenhle vztah bude nějakou dobu trvat, dobré investice přeci jen nejsou spekulace na měsíc.

  A to je Frank. Má všechen svůj čas na to, aby se zabýval investicemi. Je placený jen ze zisku, takže má stejnou motivaci vydělat jako vy. A pracuje s dlouhodobým plánem. S cílem zajistit vám pasivní příjem.

 • Jak Frank funguje?

  Jako každý dobrý asistent. Má o všem přehled, připravuje podklady a radí vám. Když se rozhodujete, co dál s vašimi penězi, má pro vás jasná doporučení. Vysvětlí vám je na základě jednoduché logiky. Netlačí na vás, nehraje na emoce tak, jak to dělají běžní investiční poradci. A pokud vám jeho návrhy dávají smysl, stačí je odsouhlasit. Frank zařídí zbytek.

  Úplně na začátku se vás ale budeme snažit poznat. Budeme se hodně ptát, abychom dobře zmapovali vaši situaci, vaše peníze a vaše představy o budoucnosti. Pak pro vás připravíme investiční plán na míru.

  Podle plánu vám pomůžeme zrealizovat vaše první investice. A Frank je rovnou začne sledovat, aby se vám mohl ozvat, když se na trhu objeví situace, na kterou je dobré reagovat.

  Dá vám také svoje doporučení každý měsíc nebo rok, když budete chtít investovat nové peníze. A stejně tak vám poradí, kam sáhnout, když chcete začít čerpat pasivní příjem.

 • Kolik mě bude Frank stát?

  U Franka nenajdete žádné vstupní poplatky do akciových fondů ve výši 5, 3 nebo 2 % z objemu investice. Nestane se vám tak, že byste z každého zainvestovaného milionu zaplatili už na začátku 50 000, 30 000 nebo 20 000 Kč de facto jenom za to, že si fond koupíte.

  Frankův poplatek za založení účtu je 9 700 Kč bez ohledu na výši vaší investice. A jen jednou. Na začátku. Za to dostanete naši péči při přípravě cesty k vaší rentě. Dáme vám konkrétní návod na její dosažení, vzdělání i podporu našeho týmu v začátcích investování.

  Pokud chcete vědět více, co za poplatek za založení účtu dostenete, je to následující:

  • Investiční plán s konkrétním doporučením investic, které jsou pro vás vhodné.
  • K plánu máte možnost využít individuální konzultaci, pokud ji potřebujete.
  • A navíc dostanete přístup k placenému investičnímu kurzu InvestGuru online, který sám o sobě stojí 9 700 Kč.

  A pokud by vám plán, doporučení produktů a kurz nevyhovovaly, nebudou vám dávat smysl nebo si vše prostě jen rozmyslíte, máte 30 dní od zaplacení garanci na vrácení peněz z jakéhokoliv důvodu.

  Pokud vám vše bude dávat smysl a budete chtít, abychom vám dlouhodobě pomáhali, pustíme se společně do realizace vašeho plánu a budování vaší renty. S dlouhodobou péčí o vaše investice jsou spojené průběžné poplatky. A opět fungují jinak než u fondů.

  Frankovi za jeho služby platíte 0,593 % p.a. z objemu investice (tedy cca 6 000 Kč ročně z každého milionu) a více jen tehdy, pokud vám přináší zisk. Každé čtvrtletí vám ukážeme, o jaký majetek se staráme a jestli jsme vám pomohli vydělat. Vyúčtujeme poplatek z objemu investice a o zisk se rozdělíme. A to je fér, nemyslíte?

  KOMPLETNÍ CENÍK V PDF >>

 • Co když nebudu s Frankem spokojený?

  Můžete kdykoliv skončit. Svoje investice máte na svých účtech. Frank na ně vidí, ale nejsou jeho. Když chcete Franka od účtu odpojit, můžete to udělat třeba hned. Nic to nestojí a nemusíte nikoho o nic žádat. Neváže vás k nám žádná dlouhodobá smlouva. Prostě jen zmáčknete tlačítko.

  Přesto doporučujeme odchod trochu naplánovat. Když se s námi rozloučíte ke konci čtvrtletí a dáte nám o tom asi měsíc dopředu vědět, můžeme vám na cestu přehledně nachystat data o všech transakcích, které jsme společně realizovali. Nebo třeba podklady pro vaše daňové přiznání. Bude se vám to určitě hodit. Nedokážeme si totiž představit, že bychom vás v tom jen tak nechali. I když odcházíte.

Další otázky?
Skvělé!

Jak začít
s Frankem

 1. Mrkneme se,
  co potřebujete

  Na začátku rychle spočítáme, kdy můžete s Frankem čekat výsledky. Ať víte, na čem jste.

 2. Naplánujeme
  cestu

  Uděláme si přehled o vašich penězích. Překvapí vás, jaký majetek už máte.

  Pak sestavíme cestovní mapu vašich investic. Plán. Spojíme výchozí bod s cílem.

 3. Začít je
  jednoduché

  A můžeme začít. Poslat na investice první malou částku není žádná věda ani zásadní životní zlom.

  Ale pro vaše volné peníze je to revoluce. Teď vydělávají.

 4. Frank pracuje
  pro vás. 24/7

  My 24 hodin denně sledujeme, co se děje ve světě peněz. Vy se věnujete tomu, co děláte radši. Mezitím si píšeme, voláme a sledujeme, jak váš majetek roste.

Frankly, ...

 • „Mám vyřešeno. Být v pětapadesáti finančně nezávislý neznamená, že nebudu chodit do práce, ale zabezpečit rodinu, zabezpečit děti a mít v hlavě takové to „a už konečně“, je to fajn. Nemusím se už strachovat.“

  Peter Š., database administrator

 • „Kvůli Frankovi jsme si udělali přehled. Bylo zajímavé vidět, co už vlastně máme a jak to roste. Ale nepotřebuju to mít někde sepsané, abych se na to chodila dívat. Očekávám od Franka, že to mi zajistí, abych, až jednou nebudu pracovat, pořád měla peníze, nechci to řešit.“

  Lenka M., ředitelka interního auditu

 • „Cokoli dělat dobře vyžaduje prostě moc práce, musel bych to studovat, věnovat se tomu, to radši budu dělat věci, ve kterých věřím, že jsem lepší. Jsem rád, že mám na koho to delegovat.“
  „Být finančně nezávislý pro mě znamená, že bych pracoval pořád stejně, ale nedělal bych ty věci, které dělám jenom pro peníze.“

  Zdeněk N., zakladatel IT společnosti

 • „Teď mám cíl, že v roce 2028 začnu čerpat 50 tisíc pasivní příjem. Mám target a vím, že toho jsem schopen dosáhnout.“

  David K., IT consultant