Zavřít

Potkejme se

I když je Frank naše virtuální alter ego, jsme za ním my, reální lidé.
Vždycky s vámi rádi probereme vaše investice. Na příjmu jsme kdykoliv.
Žádná otázka není špatně. Stačí zvednout telefon nebo napsat e-mail.

 • Vladimír Fichtner

  +420 123 456 789

  Vysvětlí vám principy ochrany bohatství...

Zavřít

Domluvte si konzultaci
a nechte si zdarma
sestavit investiční plán.

Vladímír společně s Honzou, Radkem nebo Lukášem s vámi proberou vaše představy o investicích a finanční nezávislosti. A sestaví pro vás plán, jak investovat, abyste mohli čerpat pasivní příjem. Kdy se vám to hodí?

 • Zajímá nás, kdo jste a kam máte namířeno

  Investiční plán šijeme na míru. Budeme si tedy povídat o vás a vašich představách. A to je vždycky užitečné.

 • 60 minut. Rozdíl mezi investováním naslepo a cíleně

  Za hodinku dáme dohromady všechno, co potřebujeme, abychom pro vás našli správnou cestu. Víc vás nezdržíme.

 • Váš plán hned a online

  Během konzultace zpracujeme váš podrobný investiční plán. Dostanete seznam kroků, jak postupně dojít k vašemu majetku pro pasivní příjem.

 • Nic to nestojí

  Konzultace a plán jsou zdarma. A je jen na vás, jestli se do jeho realizace pustíte. A jestli s Frankem, nebo na vlastní pěst.

22 lidí a 1 technologie.
Ponoření v číslech,
která vedou k vašemu
pasivnímu příjmu.

Frank je digitální investiční asistent s celým týmem profíků za zády. Všechno okolo čísel, monitoringu a analýz zvládne s jejich know-how rychleji. A tedy za lepší náklady. Nám lidem pak zbývá víc času na to podstatné - na komunikaci s vámi.

Příběh Franka: Jako jeden na jednoho.
Ale pro všechny.

Frank pochází z naší rodinné dílny. Je odpovědí na naše rozčarování, že se v investicích nikdo nedokáže postarat o menší klienty, jako jste vy. Klienty, kterým banky pohrdavě říkají „affluent“.

My jim říkáme budoucí rentiéři.

Jenže ani nám práce s drobnějšími objemy investic nevycházela v dobrých číslech. Profík, který vás investicemi provede, zkrátka něco stojí. A to dává smysl až při několikamilionovém majetku. Ale vy jste teprve na začátku svojí cesty, kdy je každý náklad navíc cítit.

A tak vznikl Frank. Vzali jsme to, co umíme nejlíp, a přetavili to do podoby digitální platformy s živým servisem. Díky tomu je naše práce dostupná všem aktivním lidem bez rozdílu.

Kdo rozhoduje o tom,
co vám Frank doporučí.

 • Vladimír Fichtner

  Budovatel

  Vladimír začínal v roce 1991 jako šestý člověk u Petra Kellnera v PPF. Později byl ředitelem Pioneer Investments v Česku. Nespokojenost s chováním finančních institucí ho ale v roce 2003 vedla k založení vlastní konzultantské firmy. Místo prodávání finančních produktů bez dlouhodobé vize se obklopuje analytiky, staví robustní systémy a dobře radí lidem. V tuhle chvíli pomáhá rentiérům ve firmě Fichtner s.r.o. s jejich 2,8 miliardami korun. Frank je naplněním jeho vize pro budoucí rentiéry.

 • Tomáš Tyl

  Analytik

  Tomáš je zkušený analytik. Připravil stovky finančních plánů a analýz. Díky nim jsou naše strategie přesné, účiné a bezpečné. A to je zkušenost, o kterou se ve Frankovi můžeme opřít, když budeme zvažovat, co poradit právě vám.

 • Petr Syrový

  Analytik

  Petr je jednou nohou analytik, na kterého spolehají strategie ve Fichtner Investments. A tou druhou vývojář. Má za sebou třeba úspěšný software pro finanční plánování. O svojí práci vydal v nakladatelství Grada už 7 knih a pro Franka je tou pravou kombinací zkušeností a zručnosti, kterou potřebujeme.

Kdo vám bude po ruce.

 • Jan Valášek

  Srdcař zakladatel

  Honza za pomoci Vladimíra Franka vymyslel a teď jím žije nejméně 10 hodin denně. Vždycky vás rád uslyší a vyslechne. Především je ale zkušeným investičním analytikem se zvláštním zájmem v behaviorálních financích. A to je přesně to, co Frank potřebuje. Po práci se věnuje létání a svým dvěma neziskovkám.

 • Radek Paur

  Překladatel

  Radek pomáhá se sestavováním finančního plánu rodinám s nadstandardním příjmem. Prošel Českou spořitelnou, působil i ve Philips Česká republika a T-Mobilu. Ve Frankovi ho využíváme, protože zkušenějšího experta na finanční plány jen tak nenajdete.

 • Lukáš Matušík

  Překladatel

  Lukáš se ve Fichtnerech stará o podnikatele, lékaře a IT manažery. Když k tomu přičtete 7 let praxe v Partners, je jasné, že tenhle chlapík toho ví o Frankových klientech víc než kdokoliv jiný.

 • Andrea Drešerová

  Šiřitelka spokojenosti

  Andrea je srdcem našeho klientského oddělení. Společně s jejím týmem se stará o to, aby vše mělo hladký chod. Na první pohled sice nejde vidět, pro fungování Franka a spokojenost našich klientů je klíčovou součástí.

Čím se řídíme

Frankův tým drží pohromadě tyto hodnoty, přes které nejede vlak:

 • Nespoléháme
  na jeden scénář
  budoucnosti

  Naše strategie musí uspět, i když svět nebude tak skvělé místo, jak jsme doufali. Náš výsledek bude vždycky dobrý.

 • Čím složitější doba,
  tím intenzivnější
  kontakt

  Pohoda vašeho majetku závisí na tom, co uděláte, když se rozkolísají trhy. V tu chvíli už vám voláme.

 • Platíte nás –
  pracujeme pro vás

  Nejsme maskotem žádné banky nebo fondu. Nemáme skryté poplatky, nejedeme na provize. Platíte jen a přímo nás. A to jen za práci.

 • Představujeme si vás
  na cílové pásce

  Když pro vás připravujeme návrh na nákup, myslíme už na to, jak zapadne do vašeho portfolia za 5 let. Tak, aby to celé přineslo na konci víc ovoce.

Jak začít
s Frankem

 1. Mrkneme se,
  co potřebujete

  Na začátku rychle spočítáme, kdy můžete s Frankem čekat výsledky. Ať víte, na čem jste.

 2. Naplánujeme
  cestu

  Uděláme si přehled o vašich penězích. Překvapí vás, jaký majetek už máte.

  Pak sestavíme cestovní mapu vašich investic. Plán. Spojíme výchozí bod s cílem.

 3. Začít je
  jednoduché

  A můžeme začít. Poslat na investice první malou částku není žádná věda ani zásadní životní zlom.

  Ale pro vaše volné peníze je to revoluce. Teď vydělávají.

 4. Frank pracuje
  pro vás. 24/7

  My 24 hodin denně sledujeme, co se děje ve světě peněz. Vy se věnujete tomu, co děláte radši. Mezitím si píšeme, voláme a sledujeme, jak váš majetek roste.

Frankly, ...

 • „Mám vyřešeno. Být v pětapadesáti finančně nezávislý neznamená, že nebudu chodit do práce, ale zabezpečit rodinu, zabezpečit děti a mít v hlavě takové to „a už konečně“, je to fajn. Nemusím se už strachovat.“

  Peter Š., database administrator

 • „Kvůli Frankovi jsme si udělali přehled. Bylo zajímavé vidět, co už vlastně máme a jak to roste. Ale nepotřebuju to mít někde sepsané, abych se na to chodila dívat. Očekávám od Franka, že to mi zajistí, abych, až jednou nebudu pracovat, pořád měla peníze, nechci to řešit.“

  Lenka M., ředitelka interního auditu

 • „Cokoli dělat dobře vyžaduje prostě moc práce, musel bych to studovat, věnovat se tomu, to radši budu dělat věci, ve kterých věřím, že jsem lepší. Jsem rád, že mám na koho to delegovat.“
  „Být finančně nezávislý pro mě znamená, že bych pracoval pořád stejně, ale nedělal bych ty věci, které dělám jenom pro peníze.“

  Zdeněk N., zakladatel IT společnosti

 • „Teď mám cíl, že v roce 2028 začnu čerpat 50 tisíc pasivní příjem. Mám target a vím, že toho jsem schopen dosáhnout.“

  David K., IT consultant